28 Ocak 2013 Pazartesi

GÖZÜME TAKILANLAR | Caribou Coffee: Life is Short, Stay Awake For it


Yine bir Coffee Shop postuyla karşınızdayım. Daha önce okumadıysanız sizi Starbucks Türkiye vs. Nero Türkiye post'uma da alayım. Aslında bu daha önce gözüme takılmıştı ama yazmak bugüne düştü. :) Caribou Coffee Amerika'nın 2. büyük kahve zinciri. (1.yi tahmin etmek zor olmasa gerek.) Türkiye'de ise Yıldız Holding ve Kuveytli Al-Sayer ailesi ortaklığında. Caribou Coffee bir coffee shop'a çok yakışır bir sloganla ilerliyor: "Life is Short, Stay Awake for it"Vee konumuz Caribou Coffee'nin "Life is Short, Stay Awake for it" sloganından ilhamla hazırlanan "What do you stay awake for?" bardakları:Bakalım Caribou müşterileri ne için uyanık kalıyormuş.Bir ekran görüntüsü aldım sizin için:

Ayrıca şu adresten sizi uyanık tutan şeyi yazıp yollayabilir, Caribou Coffee Türkiye'nin hazırladığı duvarda da yerinizi alabilirsiniz. Aa bu arada tam bir kahve bağımlısı olarak kahve konulu e-kart'lara bayılıyorum. Bir tanesini yeri gelmişken buraya koyayım :)


Caribou Coffee'nin bu bardaklarını ve sloganını ben çok sevdim, ne düşünüyorsunuz? Siz ne için uyanyorsunuz, uyanık kalıyorsunuz bakalım?

p.s. Caribou Coffee'nin görselleri hep Facebook sayfasından.


İlginizi Çekebilir:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...