22 Ocak 2013 Salı

GÖZÜME TAKILANLAR | Koton'la 7'den 77'ye Barış Manço

Aslında bu haberi çok önce vermişti Koton ancak elime görseller geçene kadar yazıyı ertelemek zorunda kaldım. Bugün bir Koton mağazasında fotoğraflarını çekince hemen yazmaya koyuldum. :)


Daha önce Koton'u şu yazımda çok ayrıntılı incelemiştim ve blog'un en çok ilgi gören yazılarından biri olmuştu. O yazımda Türkan Şoray ve Cüneyt Arkın tişörtlerinden de bahsetmiştim. 


Koton'un bu konudaki son çalışması: Barış Manço ki Koton bu güzel haberi Barış Manço'yu andığımız 2 Ocak tarihinde vermişti. Sadece bununla da kalmadılar, Facebook sayfalarında aşama aşama koleksiyonun durumunu paylaştılar. Koleksiyonun her anını müşterilerle paylaşıyor olmaları benim çok hoşuma gitti:

"Koton ekibi Barış Manço Müzesi'nde; çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor, çok yakında hazırız!:)"

Barış Manço tişörtleri tam onun bohem ve rock tarzına yakışır şekilde biraz salaş tasarlanmış:


Bakırköy'deki mağazasında çektiğim fotoğraftan da adam olacak çocuk standını görebilir; pazar günleri sırf onu izlemek için erken kalktığınız günlere dönebilirsiniz. :) Bu arada tam da Barış Manço'nun dediği gibi bu koleksiyonu 7'den 77'ye yani hem çocuk hem de yetişkin koleksiyonlarda görmek pek güzel oldu. Ve ufak bir eleştiri, hala kendi web sitelerinde ya da Facebook fan sayfalarında tişörtlerin görselleri yok; üstelik CampaignTR'de bununla ilgili bir haber 10 Ocak'ta yayınlanmıştı.


Ben Koton'un bu tarz koleksiyonlarını çok beğeniyorum, ya siz?


İlginizi Çekebilir:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...