22 Şubat 2013 Cuma

GÖZÜME TAKILANLAR | Elidor'dan Aşk Şarkıları

Meryem Uzerli (nam-ı diğer Hürrem)'ye olan sempatim nedeniyle Elidor'u marka olarak incelemeyi istiyorum aslında ama demo olarak bu yazıyı yazıyorum. Son zamanlarda Ipsos tarafından yapılan araştırmada Türkiye'nin En Sevilen Saç Bakım Markası olan Elidor'un Sevgimiz Karşılıklı reklamlarını görmüşsünüzdür, I love you baby eşliğinde :)Bir kere "En sevilen saç bakım ürünüyüüüz, bu gurur hepimizin, teşekkürler Türkiyeeeee" gibi klişe bir tavır yerine "Sevgimiz karşılıklı" tavrı takınmış olmaları bir Lovemark stratejisi olarak çok hoşuma gitti söylemeliyim. Bu arada Elidor'un reklam ajansı olarak 41! 29?'la çalıştığını da ekleyeyim.

Bu reklam zaten eskidi daha yeni mi paylaşıyorsunuz demeyin, bugün gözüme takılan başka bir şey: Elidor'un fizy ile ortaklaşa hazırladığı aşk temalı şarkılar:
Ama keşke I Love You Baby'nin reklamdaki versiyonunu koysalarmış buraya, üstelik Facebook'ta da o kadar ilgi görmüşken. :)

Elidor'un bundan önceki kampanyası Elidor'la Evet'i hatırlarsınız belki. Kadınlar hayatlarını değiştiren, güzelleştiren evet hikayelerini anlatıyor; "iyi ki ....'ya evet demişim." diyordu. Yarışmada seçilen 3 kadın ise Meryem Uzerli'yle beraber Elidor'un reklam filminde oynayacaktı. Bu 3 kadını ise Elidor'un bir sonraki reklamında göreceğiz; bakalım nasıl bir konseptle gelecekler ekrana?

p.s. Son postlarımda videolarımın büyük büyük olduğunu fark etmişsinizdir; teknolojiye aşık ama teknolojiyle başı dertte yazarınız videonun html kodunu ekleyince böyle olabildiğini yeni keşfetti, cahilliğime verin :)

İlginizi Çekebilir:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...