13 Şubat 2013 Çarşamba

GÖZÜME TAKILANLAR | Biraz Hınzır Bir Sevgililer Günü Uygulaması: Beko ile Olur :)

Şubat başladı başlayalı her yerde markaların sevgililer günü uygulamaları, siteleri, kampanyaları gözüme çarpıyor. Beko, Eros'luğa soyunmuş ve bu sevgililer gününde kısmetinizi bulun diye "Beko ile Olur"u yaratmış.  Vee diyor ki:
Şimdiye kadar "onunla olur." diye düşündün ama asla söyleyemedin. Ya o da senin için aynı şeyi düşünüyorsa? Merak etme ona asla senden bahsetmeyeceğiz. Tek yapman gereken twitter hesabınla bağlanmak.


Diyelim ki kalbiniz onun için çarpıyor ama bir türlü açılamıyorsunuz, elleriniz terliyor, tam söyleyecekken tıkanıyorsunuz, "ya reddederse o beni sevmiyorsa ühü ühü" diyorsunuz. Tammmm bir bahtsız aşıksınız. :( Önce twitter ile bağlanıyorsunuz ve ardından mail adresinizi yazıyorsunuz. Twitter'da sıkça gördüğümüz geyiklerden "xxx yapanla olur" u kullandıklarından Twitter'ı kullanmış olmalılar. Zaten sitenin ana sayfasında da bu tweet'lerden var: "çizgilerle basmadan yürüyenle olur." , "asdfas diye gülenle olmaz." diye. 

Ardından uygulama twitter'da takip ettiklerinizi ve sizi takip edenleri listeliyor ve en fazla 25 olmak üzere (25 mii, ayran gönüllü müyüz :o ) "Bununla olur" dediklerinizi seçiyorsunuz. 
Asıl olay şurda. Diyelim kii sizin seçtiklerinizden biri de bu uygulamaya girdi ve o da sizi seçti. İşte o zaman iki tarafa da mail gidiyor. Siz birbiriniz için yaratılmışsınız sizi çifte kumrular diye :)  <3 E tabii paylaşın da sevdiceğiniz de görsün uygulamayı aa bu neymiş desin o da kullansın. 
Sizin için bir deneme yaptım ve Beko'dan mail aldım. Bu müjdeli maili atan adresi de ayrı sevdim: mujde@bekoileolur.com :)) gerisi size kalmış, Beko'dan bu kadar, sizden olur!
Beko'yla Olur'u pek esprili ve hınzır buldum ama bence Facebook'la yapsalarmış daha güzel ve kapsamlı olurmuş. Siz ne düşünüyorsunuz?

İlginizi Çekebilir:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...