4 Şubat 2013 Pazartesi

GÖZÜME TAKILANLAR | Gittigidiyor'dan Aşkın Gücü Adına

Bugün gözüme takılan Gittigidiyor'un 14 Şubat'ın yaklaşması şerefine hazırladığı Aşkın Gücü Adına adlı Facebook uygulaması. Sevgilinizin ya da hediye alacağınız kişinin Facebook'ta beğendiği sayfalarla bir kategorizasyon hazırlayarak size hediye öneriyor. Ona Ne Alsan Acaba?? :)


Öncelikle illüstrasyonları çok beğendiğimi söylemeliyim. "Hadi Başlayalım" diyoruz ve bizden hediye alınacak arkadaşı seçmemizi istiyor:


Sonra uygulama seçtiğiniz kişinin özelliklerini size gösteriyor. Olur da size gösterdiklerini beğenmezseniz "aa sevgilimi /arkadaşımı benden iyi mi tanıyacaksınız, o tammm bir gurmedir!!!" diyorsanız siz de bunları değiştirebiliyorsunuz:


Vee sonuç olarak tavsiye edilen hediyeleri size gösteriyor Gitti Gidiyor. İsterseniz Bana Her Şey Yakışır'daki kokoş kadınlar gibi "Ay benim bütçem bu kadaaar" deyip fiyat aralığı seçebiliyorsunuz. :)

Ayyy bayıldım hemen bunu alayım diyorsunuz ve satın al'a tıklayınca GittiGidiyor'a yönlendiriliyorsunuz:

Erkeklerin hediye almakta ne kadar zorlandıklarını düşünürsek bence çok tatlı bir uygulama olmuş bu. Hayat gitgide daha kolay oluyor bizler için teknoloji sayesinde :) Siz ne düşünüyorsunuz?

p.s. Belki Gitti Gidiyor bizi bilgi güvenliği hakkında biraz rahatlatsa güzel olur, arkadaş listelerimizin beğenilerini paylaşmış oluyoruz çünkü kendileriyle :s

İlginizi Çekebilir:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...