17 Şubat 2013 Pazar

MARKA İNCELEME | Bonvagon: Gezer, Seçer, Getirir


Burada bahsettiğim online alışveriş sitelerine bir yenisini daha ekliyorum: Bonvagon. Peki "Bonvagon'un diğerlerinden farkı ne de burada anlatıyorsun?" dediğinizi duyar gibiyim. Bonvagon adından da belli olduğu üzere (bon: iyi ) şehir şehir gezip size farklı markaları ve tasarımları sunan bir alışveriş sitesi. Yani orada diğer alışveriş sitelerinde ya da alışveriş merkezlerinde bulamadığınız markaları bulma şansınız oluyor.Yukarıda gördüğünüz resmi Bonvagon'un Facebook sayfasından aldım, biraz Noel Baba figürünü hatırlatmıyor mu? Bakın hikayelerini aşağıda ne tatlı anlatmışlar:


Bonvagon Deniz Ertaner ve Demet Candemir tarafından kuruluyor ve Ekim 2011'de açılıyor. Bonvagon'un kuruluş amacı, private shopping sitelerinin sıradanlaşması ve sanal outlete dönüşmesi diyor Deniz Ertaner. Onların amacı her zaman orijinalliğini ve estetikliğini koruyan bir ürün gamı sunmak. Gördüğümüz üzere tüm girişimler birbirlerini tetikliyor, bir fikrin çok fazla tüketilmesi yeni bir tarzın ortaya çıkmasına neden oluyor. Sitenin içeriği oluşturulurken her şey 4 kategori üzerinden dönüyor: Kendinize, Evinize, Miniklere ve Sanatseverlere.Bu arada bitmiş kampanyalar için "tekrarlanmasını isterim." diyebiliyorsunuz; ben en çok bunu beğendim talebi tahminlemek ve müşteriye istediğini vermek için oldukça önemli.


Veee bugün Bonvagon'u yazma ilhamı verense bu sabah yolladıkları bu tatlı mail: (LinkedIn'in bile en çok görüntülenen %10 kullanıcımızdan birisiniz maili attığı bu internet dünyasında güzel olmuş :) )
Farklı şeyler getirmeye çalışan girişimleri seviyorum. Siz Bonvagon hakkında ne düşünüyorsunuz, sevdiniz mi?

İlginizi Çekebilir:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...