19 Mart 2013 Salı

GÖZÜME TAKILANLAR | Papyon.com Foursquare'de!

Papyon.com, Yemeksepeti'nin yeni yatırımı. Benim de ne zamandır marka inceleme yazım olarak taslaklarımda demirbaş. :( Bugün gözüme Papyon.com'un foursquare'i kullanışı takıldı. Önce kısaca Papyon.com'u tanıyalım:


Papyon.com istediğiniz restoranda rezervasyon yapabileceğiniz bir site. "Doğumgünü için nereye gitsek, erkek erkeğe nereye gidelim, aile yemeği için neresi uygun?" gibi sorularla kafanız karıştırıyorsa Papyon.com'da bir sürü seçenek var.


Sitenin en beğendiğim yanı kategorizasyonlar. Kategorizasyon müşterilerin hayatını inanılmaz kolaylaştırıyor.  Böylece gitme amacınıza en uygun yere gidebiliyorsunuz. Evlenme teklif etmek için sevgilinizi yemeğe çıkardığınızda arka masanızda "oooh en kötü günümüz böyle olsuuun, yok oğlum yengenin haberi, bekarlık sultanlııktı beee" muhabbeti yapan adamlar olup da kafanızı karıştırmasın, sevdiceğiniz bozulmasın :))


Yukarıdaki listeler Papyon.com'dakilere de Foursquare'i hatıtlatmış olacak ki; listelerini Foursquare'e taşımışlar. Bence çok uygun bir sosyal medya kullanımı olmuş. Bakın aşağıdaki listelere:


Üstelik sadece listeleri değil; mekanlara bırakılan tavsiyeleri de çok güzel kullanmışlar. Tavsiyelerin yarısının kimsenin işe yaramadığı Foursquare için harika olmuş bence. Hemen takibe aldım. :)

İlginizi Çekebilir:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...