4 Mayıs 2013 Cumartesi

REKLAM | En Bayıldığım Anneler Günü Reklamları

Reklamlar arka arkaya gelince ben de top 5'imi güncelledim. :) Bakalım ne değişiklikler olmuş. Benim Top 5 top 8'e çıktı. 10'a tamamlamak için pırlanta reklamı koymak istemedim doğrusu. Bence artık kuyumcular da şu reklamları bırakmalılar...

Eskiden sadece anneme tek taş alayım, anneme mutfak robotu alayım boyutunda olan anneler günü reklamlar son birkaç senedir evlere şenlik. :) Ben de son birkaç senedir en beğendiklerimi derledim, önce bir top 5 ; sonra reklamlar geldikçe bir top 8 yarattım. Bakalım beğenecek misiniz? Geri sayım başlasın!!! En sona hemen bakmak yok ama :)

8 numaramda Profilo'dan Rafineri Ajans'ın hazırladığı anne klişeleri geliyor :) Arkadaşlarla konuşurken nasıl da belli oluyor hemen, tüm anneler aynı. O tabak bitecek!!!

7 numaram annelerin sosyal medyadaki varlığını bir infografik tadında anlatan Arçelik reklamı. Arçelik'in bu jingle'ını çok seviyorum bu arada reklama da çok yakışmış.  Anneler sadece Facebook değil Twitter'a da el atmışlar :o Ama Foursquare hala temiz güvendeyiz gençler. Bu arada bu şeker tadındaki reklam Tribal DDB tarafından hazırlanmış.

Heyecanlı geri sayım devam ediyor. 6 numaramda yine Profilo'dan Facebook annelerinin durumunu anlatan "Yavrum Seni Like Ettim." :) Reklam Rafineri Reklam Ajansı'ndan. "ANNESİNİN BİTANESİ NE YAKIŞIKLI ÇIKMIŞ!"5 numaram yine Profilo, bu işi biliyorlar doğrusu. :) Yine Rafineri reklam ajansı tarafından hazırlanmış annesi eksik öğrenci evi klasikleri tam virallik olmuş.

4 numaram Yandex'ten anne efsaneleri. Yandex bazı şeyleri sadece annelerimiz bilir diyor, reklam 41? 29!'den geliyor. :) Buna bir soru da ben eklemek istiyorum. "Yağlı ellerimle yanlışlıkla saçıma bir kere bile dokunursam bitlenir miyim?. :("


Yeni 3 numaram, sosyal medya da neymiş anneler onların yerini tutar diyen Beko oluyor. :) Reklam Pure tarafından hazırlanmış. Anneler an geliyor Twitter; an geliyor Google oluyor. Bu reklama bayıldım ben, bir de global versiyonu var, onu izlemek için tık tıkZirveye 1 adım kala 2 numaramı açıklıyorum. Aslında 2 numara demeye bile gönlüm elvermiyor, eş 1. olsun :)  Bir önceki post'umda paylaştığım Teknosa'nın son teknoloji annelerinden bahsediyorum. Bayıldım bu reklama,  güldürüyor, duygulandırıyor ve kesinlikle annelerimizi anlatıyor. Son zamanların en çok beğendiğim reklamı 41? 29! imzalı. :)Sabırla sonuna kadar beklediyseniiiiz işte listenin diğer 1 numarası. Reklam beni duygulardan duygulara sürükledi. Son zamanlarda izleyip izleyip oynuyorum, kahkahalara boğuluyorum, sinirim bozuluyor. Bu arada çocuğun İşler Güçler'deki Boomcu Onur'un oğlu olduğunu düşünüyorum. :o King küçük ev aletlerinin Büro'nun hazırladığı anneler günü reklamını izleyelim:Nasıl buldunuz bakalım anneler günü reklamlarını? Anneler gerçekten muhteşem değil mi?İlginizi Çekebilir:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...