21 Ocak 2014 Salı

DÜNYADAN | Short Film "Selfie" from Dove / Dove'un Selfie Kısa Filmi

Daha önce Dove Sketch projesiyle kadınlara "düşündüğünüzden daha güzelsiniz." diyen Dove şimdi de Selfie isimli bir pazarlama kampanyası yaratmış. Ünlülerin instagram hesaplarıyla beraber selfie'nin o eski varoşluğu gitti ve Oxford Dictonary tarafından yılın kelimesi seçildi biliyorsunuz.

Dove bu reklam filminde "normal" insanlara verilen Selfie Workshop'uyla güzelliği yeniden tanımlamalarını istiyor. Ve sizi güzellikle ilgili yeni tanımlarınızı #BeautyIs hashtag'iyle yazmaya davet ediyor.

Ben Dove'un arkaplan mesajlarının marka ile uyumunu çok beğeniyorum. Dove sadece bir temizleyici - makyaj malzemesi değil - ve size gerçek güzelliğinizi gösterme şansı veriyor.
Dove made Dove Skectch project and said "You are more beautiful than you think." to women. Now, they have created the "Selfie Short Film". Especially, after the celebrities' Instagram pages, selfie became the word of the year by Oxford Dictionary. 

Dove asks normal people to redefine "beauty" in Selfie Workshop and invite you to share what you think under #BeautyIs hashtag.


Personally, I like that backround message of Dove: purity, beauty, and real beauty." Dove is just a cleaner - not the make up - which gives you chance to show your really beauty." What do you think about Dove and its real beauty campaigns?

İlginizi Çekebilir:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...