12 Şubat 2014 Çarşamba

REKLAM | 14 Şubat Sucks!

Merhaba!

Cuma sevgililer günü malumunuz. Her sene yok sevgilinize şunu alın, bunu alın gibilerinden bir sürü reklam ve sosyal medya kampanyası yürütülüyor. Bu sene Turkcell ve Nexum Creative'in 14 Şubat karşıtı kampanyaları ve reklamları gözüme takılanlardan.

Nexum Creative 14 Şubat'tan bıkmış, hediye almak, sürpriz yapmak istemeyenlerin imdadına koşmuş ve buyrun bu taktikleri uygulayın 14 Şubata bekar girmek garanti demiş.


Siz de 14 Şubat'a yalnız girmek istiyorsanız ve bu konuda insanlara verebileceğiniz tavsiyeler varsa #ayrılıktaktikleri hastag'iyle paylaşabilirsiniz. :)


14 Şubat'a İnat 14 Kubat

Bir başka sevgililer günü karşıtı reklam da gnctrkcll'den geliyor. Turkcell abonelerine sormuş sevgililer günü hakkında ne düşünüyorsunuz diye. Meğer herkes içten içe sevmiyormuş bugünü :o Onlar da böyle bir kampanya hazırlamışlar ve Kubat'la işbirliği yapmışlar. Ajans Wanda Dijital.
Vestel: Siz Sevgililer Gününde Ütü Almayın

Bu reklam aslında tam da sevgililer günü karşıtı değil; ama alıştığımız söylemlerden biraz farklı o yüzden buraya koymak istedim. Vestel diyor ki sevgililer gününde sevgilinize ütü almayın, öküz müsünüz? :) Ama 15 şubatta indirim başlayacağı için o zaman alabilirsiniz. 
Ben de pek sevgililer günü sevmediğimden olsa gerek bu ters reklamları beğendim. Özellikle de "ona pırlanta alın." temalı heeeer özel günde yapılan reklamların sıradanlığına göre bunlar epey orijinal ve hoş geldi. :)

Siz ne düşünüyorsunuz bakalım bu sene bastıran anti-sevgililer günü furyası hakkında?

İlginizi Çekebilir:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...