19 Mayıs 2014 Pazartesi

GÖZÜME TAKILANLAR | Miadidas Ağustos'ta Geliyor!Adidas geçtiğimiz günlerde instagram hesabından Ağustos'ta piyasada olacak MiAdidas adlı IOS ve Android uygulamasını duyurdu. Bu uygulama sayesinde #zxflux modeline instagramdan çekilen fotoğraflar basılabilecek. Favorim yukarıdaki.

Belki de #foodporn (Ayakkabıya hamburger bastırmak çok Amerikanvari fast food kültürü değil mi? Benim midemi bulandırdı biraz ne yalan söyleyeyim :o)


Adidas ve Nike'ın hep birbirini itekleyen yaratıcı şeyler yapmaya iten, sonuçlarını sevdiğim bir rekabeti var. :) Doğrusu ben Nike'ın son senelerdeki kampanyalarını Adidas'tan daha başarılı buluyorum. Belki bir gün Nike vs. Adidas yazısı yazmalıyım, ne düşünüyorsunuz?

Adidas has recently announced IOS and Android Application: MiAdidas from its Instagram account. The application will be on markets on August and photos can be printed on Adidas' #zxflux model via MiAdidas. 
There is inprational competition between Adidas and Nike which brings many creative work  Actually, I love Nike's campaigns little bit more. :) Maybe I should write Nike vs. Adidas blog. What do you think?

İlginizi Çekebilir:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...